Головна

Компанія ОРИОН ШИППИНГ КОМПАНІ є однією з відомих агентств з працевлаштування моряків, що набирає кваліфікований і досвідчений плавсклад. На ринку з 1996 року. Агентство засноване в місті Ізмаїл та має зв’язки з місцевими навчальними центрами.

Компанія ОРИОН ШИППИНГ КОМПАНІ зареєстрована в Міністерстві праці та соціальної політики України (Уряд України) Ліцензія № AB 585168. Система управління якістю компанії сертифікована Бюро Верітас відповідно до вимог ISO 9001:2015.

Ми маємо велику базу моряків, які належним чином відібрані, перевірені їх документи та проведена співбесіда.

Використовуючи  базу даних, ми постачаємо  екіпажі для сухогрузів, контейнеровозів, балкерів, танкерів, офшорного  та річкового флоту.

Методи контролю та перевірки, які ми використовуємо, гарантують, що моряки, яких ми працевлаштовуємо, мають відповідну освіту, навички та кваліфікацію, що зазначені у їхніх сертифікатах та ліцензіях, а також відповідають стандартам STCW’78 з внесеними в них манільськими поправками. Також ми гарантуємо, що всі моряки фізично здорові та належним чином пройшли спеціалізований медичний огляд у сертифікованих центрах.